1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Nicki Minaj Müziği Bırakıyor! Ünlü Rapçi Aile Kurmak İçin Emekliye Ayrılacağını Açıkladı, Hayranları Şokta

Nicki Minaj Müziği Bırakıyor! Ünlü Rapçi Aile Kurmak İçin Emekliye Ayrılacağını Açıkladı, Hayranları Şokta

«

Bir anlık hiddetle atılan bir Tweet mi yoksa önemli bir açıkla mı? Haydi birlikte inceleyelim!

Kök: https://www.buzzfeednews.com/article/mic…

Ünlü rap yıldızı Nicki Minaj Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla müzik kariyerini bırakacağını açıkladı. Fanlarına “Girls on Fire” müziğinden bir alıntıyla “şarkılarımı söylemeye devam edin” halinde seslenen Minaj’ın bu açıklaması birçok hayranını hayal kırıklığına uğrattı.

“Emekliye çekilmeye ve aileme odaklanmaya karar verdim. Artık berhudar olduğunuzu biliyorum. Fanlarım, müziklerimi söylemeye devam edin, ölümüme kadar devam edin, kutuda – zira kimse beni check etmiyor.  Sizi sahiden seviyorum. ????”

Minaj’ın temsilcilerinden bu husus ile ilgili bir açıklama gelmemesi, kendisinin daha evvelki oyunları da göz önünde bulundurulunca akıllara kuşku düşürdü.

Örneğin 2016 yılında hayranlarına, meyvelerden esinlenerek hazırladığını söylediği bir albüm tanıtmıştı fakat sonrasında külliyen yalan olduğu ortaya çıktı.

Ünlü müzisyen son yıllarda Cardi B ile olan polemiklerinin yanında cinsî istismar ve cinayet kabahatlerinden karar giymiş Kenneth Petty ile evliliği nedeniyle medyaya husus oldu.

Ağustos ayında katıldığı bir podcast’te, medya tarafından şahsı ismine haksız bir imaj çizildiğinden yakınan Minaj bu durumun bilhassa öbür bayan rap’çilerlerle çalışması ve onları desteklemesiyle ilgili olduğuna değindi.

Hayranları Minaj’ın bu açıklaması önünde sessiz kalmadı doğal…

1. 

“Nicki yapma, komik değil. Buna hazır değilim.”

2. 

“NICKI HAYIIIIR”

3. Bazıları kariyerini bırakmadan aile kurmasını dilerken…

“Umarım Nicki ikisini birden yapabilir.   Yeniden de aile kurmak istemesine çok sevindim!!! ”

4. Bazıları ise bu açıklamanın gerçek olduğuna inanmak istemiyor.

“Lütfen şaka olduğunu söyle”

Nicki ise hayranlarına bu türlü karşılık veriyor:

Bir konuma gittiğim yok. Sizi hala meczuplar üzere seviyorum, bunu biliyorsunuz. Şöyle bir düşündüğümde bunun bir Queen Radyo tartışması olabileceğini & olacağını düşünüyorum. Size kelam veriyorum berhudar olacaksınız. Konuk yok, yalnızca biz bize her şey hakkında konuşacağız. Tweet ani ve ağırdı, sizden özür diliyorum  ”

Attığı tweet’in çok ani ve ağır olduğunu söyleyen sanatkarın, gündeme bomba üzere düşen bu tweet’i silmesi ise başları düzgünce karıştırıyor. Neler olacağını gelecek gösterecek doğal fakat siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz?

Bir Cevap Yaz

bakiyor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *