«

Ezgi Mola'nın kapağı tam olarak “Vurdu, gol oldu” değil mi?

Toplumsal medya sizin de bildiğiniz üzere anonimliği özgür kılıyor, bu da kişilerin birbirini özgürce aşağılaması mealine geliyor ne yazık ki…

Bu durumdan da en çok ünlüler nasibini alıyor elbette gelgelelim onların da eli armut toplamıyor. Takipçilerinin, haber ajanslarının ve hayranlarının söylediklerine ayar niteliğinde yanıt veren ünlüleri sizler için derledik!

1. Manken, sunucu ve son devranların en çok izlenen YouTuber'ı Çağla Şıkel, vakit geçtikçe sıklaştığını söyleyen ve 'hanımı' için tavsiye isteyen takipçisine yüzyılın ayarını verdi.

“Sizin üzere adamlardan uzak durarak…”

2. Bir internet sitesinin Tuba Büyüküstün'ün kazandığı paraya ait attığı bu başlık Hazal Kaya'yı öfkelendirdi ve oyuncu kapak üzere bir karşılık verdi.

“Erkekler otomobil alınca yeni oyuncağı diye nitelendirirsiniz? Hayırdır?”

3. Evlilik programıyla ünlenen ve başörtüsünü çıkardıktan sonra gündeme bomba üzere düşen Hanife Gürdal, çektiği görüntüler nedeniyle acımasız tahlillerin maksadı oldu gelgelelim kendisi de boş durmadı.

“Yakında g.tümü göstericem.”

4. Sosyal medyanın özgür kıldığı tahlil işini abartan bir hayranı Gülden Mutlu'yu kızdırdı, müzikçi da tüm kibarlığıyla ayar niteliğinde bir cevap verdi.

“Nasıl bu türlü sayısızca türediniz?”

5. Gülşen'in Kıbrıs konseri için giydiği bu kıyafet muaheze oklarının maksadı oldu, toplumsal medyada 'neredeyse çıplak' bulunan ünlü müzikçi bu tenkitlere tüm zarafetiyle kapak üzere bir karşılık verdi.

“Gündemimizde hatunların ve erkeklerin yaşadığı önemli şiddet vukuatları varken, iki tarafı da birbirinden üstün gösterecek durumların olmaması gerekiyor. Ben de Ozan da bir bireyiz… Ne yapacağımıza karar verecek yaşta ve zekâdayız. Özgürlükleri kısıtlayacak her şeyin önünde olmalıyız.”

6. Türkiye'nin en çok kazanan makyaj YouTuber'larından biri olan ve attığı her adım neredeyse gündeme bomba üzere düşen Danla Bilic, Enes Batur'un paylaşımına gol niteliğinde bir yanıt verdi.

“Bazı şeylerin ameliyatlı da, ameliyatsız da tahlili yok.”

7. Kendine olan inancı ve başarılı işleri nedeniyle “Meyve veren ağaç taşlanır” dedirten Hadise sık sık 'sözde' ziyade kiloları ve makyajı nedeniyle takipçileri tarafından eleştiriliyor.

Bu tenkitlere işte bu fotoğrafla cevap verdi Hadise ve “Kendine güvenen şöyle gelsin” notunu düştü.

8. İlişkilerle ilgili çektikleri komik görüntülerle Instagram'da ön plana çıkan oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan da ayarsız icmallerin amacı oldu.

E kapak da velev istemez geldi.

9. Oyuncu Ezgi Mola, bir takipçisinin “Güzel değilsin be bacım, zorlama” tahliline gol niteliğinde bir yanıt verdi.

“Umarım çok sevilir ve seversin, bu nefret farklı türlü geçmez ki.”

10. Tüm kibarlığıyla hepimizi mest eden Vedat Milor'u bile çıldırttılar!

“Lahmacuna sarılmış Adana kebap…”

11. 

Bir Cevap Yaz

bakiyor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *