«

Ünlü müzik öbeği, yeni yaklaşımların ve eski kesimlerine yapılan yeni düzenlemelerin mahal aldığı son albümleri “Synthesis” turnesi kapsamında hayranlarıyla buluştu.

SEVİLEN MÜZIKLERIYLE COŞTURDU

Konserde “Imperfection”, “Whisper”, “Made of Stone”, “Going Under”, “Call Me When You’re Sober” ve “Lithium” üzere sevilen müzikleri seslendiren öbeğe dinleyiciler de eşlik etti.

AMY LEE: “İSTANBUL, SİZİ ÇOK SEVİYORUZ”

Müziğinde rock, metal ve senfonik öğeleri birleştiren Evanescence’ın solisti Amy Lee, “İstanbul! Sizi tekrar görmek çok şık. Bizi buraya, hoş devletinize getirdiğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizi çok seviyoruz. Kalbimde ve hayatımda olmanız benim için çok büyük bir onur. İstanbul her zamanki üzere dost ve mucizevi.” diye konuştu.

“LOST İN PARADİSE’I YAZDIĞIMDA ÇOK ÜZGÜNDÜM”

Bu geceyi hiç unutmayacaklarını belirten Amy Lee, “Lost In Paradise” müziğini seslendirmeden evvel hayranlarına, “Bu şarkıyı yazdığımda çok üzgündüm ancak hiç üzülmeseydim bugün burada olmazdık o yüzden benim için üzülmeyin.” dedi.

Unutulmayan müziklerinden “Bring Me To Life” ve “My Immortal” ile kapanış yapan Evanescence, dinleyicilerden ağır alkış aldı.

EVANESCENCE ÖBEĞI

Müzisyen, müzik muharriri Amy Lee ve gitaristi Ben Moody tarafından 1995’te kurulan Evanescence, 2003’te yayınlanan “Fallen” albümüyle kısa müddette çıkış yaparak listelerin başında mekan almayı başardı.

GRAMMY MÜKAFATI GETİREN KESIM: BRİNG ME TO LİFE

Küme, birinci albümde mekan alan “Bring Me To Life” modülüyle 2004 Grammy Ödülleri’nde “En Yeterli Hard Rock Performansı” mükafatını alırken, 20 yıllık müzik kariyerleri boyunca “Bring Me To Life”, “My Immortal”, “Going Under”, “Call Me When You’re Sober” ve “Lithium” üzere kesimleriyle rock sahnesinin klasikleri arasına girdi.

Evanescence, organik seslerin “synth”lerle bir araya geldiği, klasik müzik ve rock öğelerini barındıran dördüncü stüdyo albümleri “Synthesis”i 6 yıllık bir aranın akabinde sevenleriyle buluşturdu.

Bir Cevap Yaz

bakiyor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *