«
  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile İlişkisi Hakkında Çıkan Haberleri Yaptığı Paylaşımla Eleştirdi, Gözler Kerem Bursin’e Döndü!

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile İlişkisi Hakkında Çıkan Haberleri Yaptığı Paylaşımla Eleştirdi, Gözler Kerem Bursin’e Döndü!

cem-yilmaz-serenay-sarikaya-ile-iliskisi-hakkinda-cikan-haberleri-yaptigi-paylasimla-elestirdi-gozler-kerem-bursine-dondu-MwVQXW9W.jpg

Gerçekten de bu açıklamayı Kerem Bursin'e yönelik olarak yapmış olabilir mi?

Geçtiğimiz Ekim ayında ayrılan Defne Samyeli ile Cem Yılmaz'ın ayrılık sebeplerinden biri olarak Serenay Sarıkaya gösterilmiş, Cem Yılmaz'ın stlaklama mevzusu günlerce konuşulmuştu.

İbrahim Selim'in programına katılan ve stalk'larken Serenay Sarıkaya'ya dalıp gittiğini söyleyen Cem Yılmaz'ı izlemeye gelenler arasında Serenay Sarıkaya da vardı! Stüdyodan programı izleyen Serenay Sarıkaya, çekimin bitmesinin ardından Cem Yılmaz'la birlikte ayrıldı Zorlu PSM'den!

Size burada anlatmıştık:

Ve beklenen olmuş, Geçen hafta Atina sokaklarında görüntülenen Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz'ın birlikte olduğu ortaya çıkmıştı.

Cem Yılmaz Atina dönüşü görüntü alan bir vatandaşı sert bir şekilde terslese de, Serenay Sarıkaya'nın havalimanında yaptığı “Her şey gördüğünüz gibi arkadaşlar. Cem’in işi olduğu için ayrı ayrı döndük” açıklamasıyla çiftin birlikte olduğu gün yüzüne çıktı.

Burada da Atina detaylarını ve yaşananları anlatmıştık:

Dönelim yeniden Defne Samyeli'ne… Aldatıldığını ima ederek “Hiç ihtimal vermedim, konduramadım” diyen Defne Samyeli'nin üzüntülü hali günlerce konuşulmuştu.

Magazin basınından özür dileyen ve haberler çıkmasına rağmen onlara inanmadığı için pişmanlığını dile getiren Defne Samyeli'nin gözleri de dolu doluydu açıklamayı yaparken…

İşte burada da o detaylar var:

Bilirsiniz bu işlerde eski sevgililere dönüp soru sormak magazin gazeteciliğinin şanındandır. Dün Serenay Sarıkaya'nın eski sevgilisi Kerem Bursin'e Cem Yılmaz'la ilişkisi sorulunca kendisi “Herkes mutlu olsun” dedi.

Zaten ilişkilerinin üzerinden kim bilir ne kadar zaman geçmiş, neden sorulur bilmesek de Kerem Bursin'in açıklaması şöyle: “O konuları bilmiyorum. Çok da girmek istemiyorum. Benimle alakalı bir konu yok. Açıkçası herkes mutlu olsun. Her şey güzel olsun. Diyeceğim bu kadar.”

Bütün bu süreçten belli ki çok sıkılan Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile ilgili çıkan haberleri bu esprili paylaşımıyla eleştirdi.

“Bir bu kalmıştı, iyi oldu” notuyla Birleşmiş Milletler’in logosunu kullanarak “Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar!” diyen Cem Yılmaz'ın Kerem Bursin'e laf sokup sokmadığını bilemiyoruz ama tam yerine rast gelmiş…

Buralar daha da karışır gibi, siz ne dersiniz?

Yorumlarda buluşalım!

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *