«
  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Bugün de Gıybete Doyduk! 14 Şubat’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

Bugün de Gıybete Doyduk! 14 Şubat’ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

bugun-de-giybete-doyduk-14-subatta-magazin-dunyasinda-one-cikan-olaylar-OFesRcXG.jpg

Yine olaylar, olaylaaar…

1. Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşkla ilgili çıkan haberleri tiye aldı: “Bir bu kalmıştı, iyi oldu.”

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkı son günlerde magazin gündemini en çok meşgul eden konulardan biri biliyorsunuz. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu aşkla ilgili birçok haber yapıldı haliyle de. İşte Cem Yılmaz Instagram'dan paylaştığı bir gönderiyle, bu haberleri tiye aldı. Yılmaz, “Bir bu kalmıştı, iyi oldu” notuyla Birleşmiş Milletler’in “Bizim için sorun yok yeter ki mutlu olsunlar!” açıklamasını paylaştı! Vallahi biz güldük, ne yalan söyleyelim.

2. Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz, manidar bir paylaşımı beğendi!

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşadığının ortaya çıkmasının ardından Defne Samyeli, “Konduramadım!” sözleriyle magazin gündemine oturmuştu. Bir hesabın paylaştığı “Hoşgeldin aramıza Defne, biz de konduramamıştık” yazılı gönderisini beğenen Zeynep Yılmaz, sosyal medyada olay oldu. Hatırlarsanız Acun Ilıcalı, Zeynep Yılmaz ile evli olduğu dönemde Şeyma Subaşı ile birlikte olmaya başlamış, hatta ikilinin Melisa adında bir de kız çocukları dünyaya gelmişti.

Kaynak

3. Şarkıcı Tuğba Ekinci, Cem Yılmaz için olay sözler sarf etti: “Yüzü alkolden turşu gibi olmuş”

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya aşkının ortaya çıkmasının ardından bir anda gözler Cem Yılmaz'a çevrildi biliyorsunuz ki. Cem Yılmaz ile ilgili yorum yapan isimlerden biri de Tuğba Ekinci'ydi. Yılmaz'ın fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Tuğba Ekinci, “Her yeri zeki olsa ne olur, yüzü alkolden bakımsız kırmızı turşu olmuş. Dünyada erkek kalmasa gideri yok” sözleriyle Yılmaz'ı beğenmediğini açıkladı…

4. Ahmet Hakan bu kez de Defne Samyeli'nin “Konduramadım” sözlerine yorum yaptı!

Ahmet Hakan, Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya aşkıyla ilgili “Konduramadım!” demesi hakkında yorum yaptı: “Defne Samyeli’nin ‘İnsan konduramıyor.’ cümlesini okuduğumda yemin ederim içtiğim kahveyi püskürttüm. Gazete berbat oldu. Defne Hanım! Şu memlekette ‘aldatma’ denilen olguyu, Cem Yılmaz’a konduramıyorsanız… Kondurulacak şahsı biraz zor bulursunuz.”

Ahmet Hakan'ın yorum yapmadığı bir bu konu kalmıştı…

5. Ceylan Ertem, Recep İvedik hayranı olduğunu söyleyen Mazhar Alanson hakkında bir tweet attı: “Üzülüyorum”

Ceylan Ertem, Mazhar Alanson'un “Recep İvedik hayranı” olduğunu söylemesi üzerine bu konuyla ilgili bir tweet attı. Ertem tweetinde, “Hay Allah ya, üzülüyorum.” yorumunu yaptı.

6. Mahsun Kırmızıgül kızı Lavin'in fotoğrafını Instagram üzerinden duygusal bir mesajla paylaştı!

Instagram hesabından kızı Lavin'in fotoğrafını paylaşan Mahsun Kırmızıgül altına, “Şu an yeryüzünde beni en çok seven prensesi görüyorsunuz. İtiraf ediyorum. Evet çok derin ve büyük bir aşk yaşıyoruz.” notunu düştü.

Gerçekten de çok minnoş değil mi ama?

7. Demet Akalın sosyal medya üzerinden aşırı samimi Whatsapp mesajlaşmalarını paylaştı!

Demet Akalın şu günlerde ortak bir şarkı çıkardığı şarkıcı dostları Deniz Seki ve Işın Karaca ile WhatsApp mesajlaşmalarını yayınladı. Deniz Seki'nin ayağını da gördüğümüz bu konuşmayı Demet Akalın, “Uyuyamıyorlardı” notuyla paylaştı.

“Sıcak sı yorbası” mı?

8. Dilek İmamoğlu'nun Sevgililer Günü paylaşımı olay oldu!

Güzelliği ve zarifliğiyle hepimizi büyüleyen Dilek İmamoğlu, Instagram'dan Sevgililer Günü'ne özel bir video paylaştı. Eşi Ekrem İmamoğlu ile fotoğraflarını ve videolarını içeren bu video beğeni topladı! İmamoğlu Sevgililer Günü'nü “Bugün ve her gün dünyayı sarıp sarmalayan en yüce duygu sevgi olsun. Kalbinde sevgi taşıyan herkesin günü kutlu olsun.” notuyla kutladı.

Ünlülerin Sevgililer Günü paylaşımları için:

Dünkü gıybetler için:

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *