«
  1. Anasayfa
  2. Wordpress
  3. Blog Sitesi Açarak İnternet den Para Kazanma

Blog Sitesi Açarak İnternet den Para Kazanma

11707-internetten-para-kazanma-800x450

Adım 1 : Bir blog sitesi açmak. Blog sitesi nasıl açılır bilmiyorsanız bundan sonraki konumuzu takip ederek sizde kendinize özel bir blog sitesi açabilirsiniz.

Adım 2 : Blog sitesi açtıktan sonra paylaşımlara başlamalısınız durmadan her gün 1 veya 2 tane paylaşım yapmalısınız.

 

Adım 3 : Yaptığınız paylaşımlara özen gösterip çalıntı fikirler paylaşma malısınız, hem siteniz için hem de kendiniz için, yani kısacası kopyala yapıştır yapmadan en az 20 Paylaşım ve bu paylaşımlar en az 500 kelimeden oluşması gerekmektedir.

Bunun sebebi Google Adsense üzerinden para kazanmanızı aktif edebilmeniz için gereken minimum paylaşım sayısı ve paylaşım içeriği.

 

Adım 4 : Yukarıdakilerin hepsi tamam ise google adsense ye başvurup hesabınızı onaylattıktan sonra para kazanmanız aktif olacaktır. Google Adsense Hesap onaylatma nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyim.

[geo_ad]

Adım 5 : Sitenizi her zaman güncel tutmaya çalışın günde en az faydalı ve özgün bir konu yazarak, eğer bunu yapmazsanız siteniz gelişmeyecektir, gelişmediği zaman sitenize tıklanma oranı azalacaktır.

Tıklanma oranı azaldıkça dışarıdan reklam alma işiniz bir o kadar zorlaşacaktır. Dışarıdan dediğim başka firmalardan sitenize reklam almanız.

Umarım Blog Sitesi Açarak İnternet den Para Kazanma  başlıklı yazımızı yararlı bulmuşsunuzdur.

Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *