«

Apple, bugün gerçekleştirdiği hususî etkinliğinde Apple TV+’ın tanıtımını gerçekleştirdi. Apple TV+ yapılırken, platforma çıkacak olan birinci Apple yepyeni serisi olan ‘See’ için de harika bir fragman yayınlandı. Jason Momoa’nın başrolünde oynadığı See, gelecekteki bir devirde görme yetisini kaybetmiş insan ırkının ömrünü bahis alacak. 

Uzak gelecekte insan ırkı, bir virüs yüzünden yok olma tehlikesiyle karşı zıdda kalıyor. Hayatta kalanlar ise görme yetilerini kaybediyor. Efsanevi bir halde görme yetisi olan iki kardeşin pederi olan Baba Voss (Jason Momoa), kabilesini ve kızlarını; onları cadı olduğu gerekçesiyle öldürmek isteyen kraliçeye karşı savunmak zorunda.

İki kabilenin amansız çatışmasını izleyeceğimiz See, 1 Kasım 2019 tarihinde Apple TV+ ile birlikte erişilebilir durumda olacak. Başrollerde ise Game of Thrones ve Aquaman’dan tanıdığımız Jason Momoa ile Alfre Woodard’ı göreceğiz.

Sinemanın fragmanını aşağıda bulabilirsiniz 

Apple TV+ Tanıtıldı 

See dizisinin yayınlanacağı Apple TV+, 1 Kasım 2019’da hizmete açılacak. 100’den ziyade memlekette faaliyet gösterecek olan platform için aylık 4,99 dolar ödeyerek abonelik alınabilecek. Tim Cook, bugünden itibaren iPhone, iMac veya iPad satın alan müşterilere 1 senelik fiyatsız Apple TV+ aboneliği verileceğini belirtti.

Bir Cevap Yaz

bakiyor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *