«

Bayan serisinin hayranları için şık haber geldi. Bayan yeni seri fragmanı yayınlandı. Serinin takımına ünlü oyuncu Hümeyra dahil oldu. Merak uyandıran fragmanda Bahar, üstesinden geldiği zorlukları paylaşmak için sahneye çıkıyor. Evet Hatun yeni dönem ne hengam başlıyor? İşte Hatun yeni seri fragmanı…

HATUN YENİ DÖNEM NE HENGAM?

Bayan serisinin yeni dönemi için sadece “Yakında” açıklaması yapıldı. Serinin Eylül ayında başlaması bekleniyor. Seri geçen dönem her Salı FOX TV’de yayınlanıyordu.

HATUN YENİ SERI FRAGMANI

 

BAYAN 64. KISIM ÖZETİ: SERI FİNALİNDE NELER OLDU?

Şirin’in Emre’nin yanında Arda’dan laf etmesi ile Emre gerçekleri öğreniyor. Emre hiç vakit kaybetmiyor ve Arda’yı anensine getiriyor. Ceyda, Arda’yı kapıda Emre ile görünce sevgi ile oğluna sarılıyor. Arda ve Emre’yi birlikte görmek de Ceyda’yı başkaca mesrur ediyor.

BAHAR: SENDEN NEFRET EDİYORUM

Bahar, fotoğraf hadisesini öğrendikten sonra Sarp ile konuşmak istiyor. Arif ve Kısmet’in meraklı bakışları arasında Sarp’a fotoğraflar hakkında konuşmak istediğini söylüyor. Sarp anlamamazlıktan gelirken, Bahar Şirin ile sevişme fotoğrafların’ diyerek Sarp’ı bucağa sıkıştırıyor.

Bahar öfke ile dolu ve kelamlarını bir bir sıralıyor. Bahar başına bir felaket geldiğini söyleyerek Sarp ile tanışmasının, evlenmesinin ve ondan evlat yapmasınınbir günah olduğunu söylüyor. Sarp, Bahar’ın onun nasıl bir adam olduğunu hatırlamasını istiyor. Velev Bahar ona inanmadığı için sitem ediyor. Sarp, Bahar’ın Arif yüzünden ona inanmadığını söyleyince Bahar da ipleri koparıyor. Enver o sırada Bahar ile Sarp’ın yanına gelirken Bahar bu lafı duyuyor ve Sarp’a vurarak ondan nefret ettiğini haykırıyor.

Şirin bir sefer daha Sarp ile Bahar’ın arasını açmayı başarıyor. Velev onları kanlı bıçaklı hale getiriyor. Fakat bu sefer Şirin’in yanına bu yaptığı kar kalmıyor. Seçkin, Şirin’e rest çekiyor. Tabi Şirin yeniden rahat durmuyor. Herkeste şok yaratacak bir hamle yapıyor. Sarp evlatlarla birlikte mektepten dönüyor. Bahar da Hatice ile bir arada yolda onlarla karşılaşıyor. Nisan ve Doruk validelerine akıllıca gülümserken sevinç bakışlarını kaygı kaplıyor ve koşarak analarının yanına gidiyorlar. Sarp ve Hatice’de Bahar’a bir şey olmasından çok korkuyor. Velev Arif de bu anlara tanık oluyor ve koşarak Bahar’ın başına geliyor. Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaya çalışırlarken fecî bir sürpriz yaşanıyor. Hatice, Sarp, Arif ve Bahar tıpkı otomobildeyken kaza geçiriyorlar.

Bir Cevap Yaz

bakiyor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *