«

Önümüzdeki hafta iPhone ailesine üç telefon ile birlikte 11 serisi katılacak. Şayet iPhone 11’in tanıtıldığı aktifliği izlemek istiyorsanız, size âlâ bir haberimiz var. Apple, 10 Eylül’de yapacağı aktifliği YouTube üzerinden de yayınlayacak.

Apple geçtiğimiz gün kimseye haber vermeden YouTube’da canlı yayın sahifesi oluşturmuş. iPhone XS, XS Max ve XR modellerinin devamı olacak iPhone 11, 11 Max/11 Pro ve 11R modellerinin tanıtımını bu sahifeden izleyebileceksiniz. Başkaca Apple aktiflikte sırf iPhone değil, vesair eserlerini de tanıtacak.

Apple’ın oluşturduğu sahifenin açıklama kısmında ise kullanıcıları davet eden bir yazı nokta alıyor. Yazı, “10 Eylül sabah saat 10’da Steve Jobs Theater’da düzenlenecek şahsi aktifliğe katılın” halinde tabir edilmiş.

Apple yayın ağını genişletiyor:

Apple yayın yaptığı ortamları her geçen gün genişletiyor. Yapılan hususî etkinlikler Apple.com’da yayınlanıyordu ve daha sonra izlenebilir halde taraf alıyordu. Şirket daha evvel de “Gather Round” aktifliğini Twitter üzerinden canlı paylaşmıştı. Gelgelelim YouTube’daki canlı yayın şirket için bir birinci olacak.

Apple’ın bu yılki hususî etkinliğinde iPhone dışında tanıtacağı eserler arasında Apple Watch’ın da olacağını söyleyelim. Yeni özelliklere sahip olacak Apple Watch’ın patent evrakları da ortaya çıkmıştı. iPhone konusuna gelecek olursak, şirket telefonlarının dizaynlarını değiştiriyor üzere duruyor.

10 Eylül’de düzenlenecek Apple hususî etkinliğinde neler olup bittiğini takip etmek istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

Bir Cevap Yaz

bakiyor Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *